Conductora de tv pierde un diente durante el noticiario; no siguió las recomendaciones de su dentista (video)

 

Un diente se le cayó a la presentadora de noticias del canal ucraniano TSN, Marichka Padalko, mientras conducía la emisión en directo.

 

En un video publicado en Instagram por la propia Padalko, se puede ver que el incidente no le impidió completar la intervención. Tras disculparse, la presentadora continuó leyendo la información hasta el final.

 

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Нова “слава” прийшла звідки не чекали …. і підтримка теж😍. Так, в мене справді сьогодні під час прямого ефіру ТСН о 9:00 випала частина переднього зуба). Це, напевно, найкурйозніший мій досвід за двадцять років роботи ведучою. Прямий ефір тим і прекрасний, що завжди непередбачуваний. Так, в 2013 я вперше прямо в своєму ефірі побачила кадри затримання свого чоловіка😪 на протесті під Київрадою, а кілька років тому мою ногу під час випуску несподівано почала облизувати собака, що забігла зі студії @snidanok Цього разу моя колега @nata_goncharova мені написала, мовляв, “ти так зреагувала, ніби ти щодня губиш зуби😀”. Ні, не щодня😁. Просто саме зараз я вирішила виправити ту прикрість, яка сталася понад десять тому. В мене в спальні стояв важкий металевий будильник і одного разу дуже зацікавив мою маленьку доньку. Вона схопила його з підвіконня і почала розмахувати “іграшкою” навколо сплячої мами. І щойно я позіхнула, як маленька весела ручка відбила мені половину зуба. Зараз зважилася нарешті на більш радикальний ремонт. Тільки була не дуже уважна до заборони свого стоматолога надкусувати їжу передніми зубами до закінчення лікування. Власне, тому сталося те, що сталося… Чесно кажучи, думала, що інцидент пройде непоміченим. Саме цей епізод свідомо не виклали на YouTube канал ТСН. Але ми недооцінили уважність наших глядачів. Блогерка @ekulka виклала це в своєму профілі, і …. понеслося по всіх виданнях, і не лише українських. В усій цій історії мене особисто вразила та кількість підтримки, яку я отримала) – і в коментарях, і в особистих повідомленнях. Друзі, велике Вам спасибі❤️))). В будь-якій ситуації зберігаємо спокій💪 Завтра вранці побачимось📺 в @tsnua

Una publicación compartida de Марічка Падалко (@marichkapadalko) el

EXPERIENCIA MÁS CURIOSA

Padalko calificó lo sucedido como “probablemente la experiencia más curiosa en mis 20 años de trabajo como presentadora”.

 

Refirió que el incidente se debió a que ahora decidí corregir una molestia que se ocasionó hace más de 10 años.

Fui a un dentista pero no estuve muy atenta a su recomendación de evitar morder con los incisivos hasta que terminara el tratamiento, indicó la conductora.

 

 

Ver esta publicación en Instagram

 

Відпустки зазвичай швидко закінчуються) привіт, улюблена робота😀#тсн

Una publicación compartida de Марічка Падалко (@marichkapadalko) el